Leden 2013

...a přišlo loučení

3. ledna 2013 v 19:27 | Alex |  poznámky
Moji milí, kdo sem ještě zavítáte, mám pro vás smutnou zprávu. No, smutnou, jak se to vezme. Po pěti letech se musím s blogem rozloučit. Jak jste nejspíš zaznameli, už skoro nepíšu, tak sem nemám co dávat. Mrzí mě to, ale život jde dál. Všem čtenářům a návštěvníkům děkuji, že si tohoto blogu všimli a podporovali mě v komentářích :)
Blogování jsem si zamilovala natolik, že si nedokážu představit s tím jednoduše seknout. Stěhuju se jinam, ale nepovím kam, leda byste o to někdo opravdu stál. Můj nový blog nebude navazovat na tento, chystám ho vést jinak a doufám, že mi poslouží zkušenosti z tohoto blogu. SBéčkům, které mám ráda, novou adresu napíšu. Když budete chtít, můžeme v našem blogovém přátelství pokračovat :)
Blog nechám ve stavu, v jakém je nyní, zbavovat se ho nebudu, na to k němu mám velké pouto a ve článcích mám spoustu myšlenek, ke kterým se budu ráda vracet. Kdo ví, třeba chytnu druhý dech, začnu znovu psát a k blogu se vrátím. Uvidíme :)
Tak tedy radši ukončím tento článek, připadá mi, jako bych se s blogem rozcházela nebo psala závěť. Mějte se tu blaze a s láskou blogujte ♥
Alex