Listopad 2008

Kdo jsem - obnoveno 2008

29. listopadu 2008 v 19:31 | Alex |  o mně
Ahoj všichni. Tak jsem se rozhodla obnovit údaje o tom, kdo vlastně jsem. Když jsem je podívala na článek kdo jsem, zjistila jsem, že se hodně věcí změnilo. Takže kdo jsem:

Jmenuji se Radka, je mi 15 let a dolzka napravo je mi i trochu podobná.
Jediná přezdívka jakou jsem kdy měla je Artiti (ta vznikla v dramatickém kroužku), ale Alex jsem si vymyslela sama.
Moje oblíbené barvy jsou zelená a černá. Mám ráda zvířata, asi jako všichni, ale ze všech nejvíc koně. O nich jsem také nejvíc psala. V knize, kterou píšu teď se koně moc neobjevují, ale v další se k nim hodlám vrátit. Tím už se dostávám k tomu, co považuji za své dalo by se říct poslání. Asi od devíti let totiž píšu. Nejdřív to byly dívní románky, teď fantasy. Zatím jsem nevyhrála žádnou literární soutěž, ani mi nevyšla žádná kniha, ale doufám, že se to brzy změní.
Také zbožňuju čtení. Vypisovat své nejoblíbenější knížky tady nebudu, protože jich je strašně moc. Dozvíte se o nich v rubrice Spisovatelé a knihy.
Abyste nebyli ošizeni, když svoji knihu píšu ručně do bloku, zavedla jsem Lodenský les, fantasy příběh na pokračování, který si tu můžete číst.
Od září jsem studentkou gymnázia. O vysoké škole jsem měla donedávna vcelku jasno: žurnalistika nebo psychologie. Teď si nejsem jistá vůbec. Vím, že chci psát, ale na to není škola a nemůže to být ani povolání, pokud se člověk neprorazí nějakým skvělým bestselerem.
Ještě něco, nejsem vyznavačkou žádného stylu, i když to z některých básniček vypadá na gothic či emo.
Další drobnosti najdete v mém profilu, myslím, že jsem o sobě napsala už dost. Mějte se, ať se vám můj blog líbí a pište prosím komentáře, i se zápornými názory.

Alex